Vyznačuje se pevností a stylovým designem: Expedo Regál FRANCIO v hnědé barvě o rozměrech 65x72x31 cm


Regál FRANCIO PLUS 3: Skandinávský styl a rovné linie

Expedo Regál FRANCIO je ideální volbou, pokud hledáte praktický kus nábytku se skandinávským designem. Tento regál je vyroben z masivního ořechového dřeva a ošetřen přírodním olejem na dřevo, který zachovává strukturu dřeva. Má rozměry 65x72x31 cm a skládá se ze tří otevřených polic s větracími otvory.

Jednoduchý design a praktické využití jsou hlavními rysy regálu FRANCIO. Tento regál není pouze skvělou dekorací, ale také praktickým úložištěm, které Vám pomůže udržet pořádek v místnosti.

Vhodný do koupelny, předsíně nebo obývacího pokoje, regál FRANCIO lze snadno přenášet díky čtyřem kolečkům. Můžete ho snadno přemístit z jednoho místa na druhé podle Vašich potřeb.

Upoutá Vás skandinávským stylem a rovnými liniemi. Regál FRANCIO PLUS 3 se hodí do moderních interiérů, kde hledáte kus nábytku, který dotvoří Váš jedinečný styl.

Expedo Regál FRANCIO

Doporučené kombinace

Expedo Regál FRANCIO lze dobře kombinovat s dalšími produkty z řady FRANCIO. Například s postelí, nočním stolkem nebo komodou. Tyto kusy nábytku mají stejný styl a jsou tak skvělým doplňkem do každé místnosti.

Shrnutí

Regál FRANCIO PLUS 3 je pevný a stylový kus nábytku vyrobený z masivního ořechového dřeva. Má tři otevřené police s větracími otvory a snadno se přenáší na čtyřech kolečkách. Jeho skandinávský styl a rovné linie ho dělají ideálním doplňkem pro moderní interiéry. Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady FRANCIO.

Použité materiály: Masiv.

Pro více informací o Expedo Regálu FRANCIO navštivte esrom.cz.