Vybarvovací dětský povlak na polštář Butter Kings Fox Mermaid Tales pro malé umělce


Vybarvovací dětský povlak na polštář Butter Kings Fox Mermaid Tales

O produkty

Butter Kings Fox Mermaid Tales polštář je perfektním dárkem pro malé umělce, kteří si rádi tvoří a vytvářejí. Polštář se stane jejich plátnem, které mohou libovolně ozdobit a přetvořit. Díky tomu vytvoří nejen originální doplněk k posteli, ale i zábavnou aktivitu, která rozvíjí jejich kreativitu a fantazii.

Polštář se dodává v bílé barvě se vzorkem lišky a mořské panny. Díky tomuto motivu se stane nejen prostředkem pro kreativitu, ale i hezkým a zajímavým kouskem do interiéru dětského pokoje.

Fixy Centropen

Součástí balení polštáře jsou 6 omyvatelných fixů značky Centropen. Tyto fixy jsou speciálně navržené pro malé děti, jsou tak hravé a barevné, že to bude pobízet děti k nekonečné kreativitě. Barvy se snadno vymývají, takže po vyprání polštáře můžou děti malovat opakovaně.

Kvalitní materiály

Povlak na polštář Butter Kings Fox Mermaid Tales je vyroben z kvalitního a příjemného bavlněného materiálu, který zaručuje pevnost a odolnost tkaniny. Polštář je velikosti 45 x 45 cm, což je ideální velikost pro dětskou postel nebo křesílko.

Jak na to

Povlak je snadno vybarvovatelný a vhodný pro děti od 3 let. Stačí jenom vybrat správný fix a nechat děti, aby si naplnily svou fantazii. Po dokončení malby je nutné nechat fixy zaschnout, ideálně přes noc, a fixy pevně utrhnout. Poté se polštář obrátí a žehličkou se fixy upevní. Polštář lze prát v pračce při maximální teplotě 40°C. Pro udržení barev svěžích doporučujeme prát na rubové straně.

Kde nakoupit

Butter Kings Fox Mermaid Tales polštář můžete zakoupit na www.bestnabytek.cz.