Stylový set květináčů z vodního hyacintu a cementu pro domov i zahradu – Kave Home Tirsa

Květiny jsou v mnoha domácnostech přirozeným prvkem dekorace. Aby vaše okolí vypadalo co nejhezčí, potřebujete kromě samotných květin také květináče, které budou vhodně kontrastovat a dokonale vyniknout. Stylový set Kave Home Tirsa obsahuje dva různě velké květináče. Zaujmou především svými většími rozměry a použitým materiálem.

Kombinace cementu a vodního hyacintu

Kombinace cementu a vodního hyacintu je velice atraktivní. Voda se v květináči udrží na déle, což usnadní i péči o květiny. Zároveň bude vaše okolí vypadat stylově a moderně. Květináče skvěle vyniknou ve vnitřním i venkovním prostředí. Pokud máte zahradu či balkon, můžete je umístit tam. Pokud se rozhodnete pro umístění v interiéru, budou květináče Kave Home Tirsa vypadat skvěle jak v obýváku, tak i v kanceláři.

Souběžné podání květináčů a misek

Sérii Tirsa doplňují také mise. Ty se skvěle hodí na venkovní stůl, na který si je můžete postavit a vytvořit tak dokonalou atmosféru na každé zahradní párty. Prostorné květináče a mise zapůsobí okouzlujícím dojmem a budou se stát dokonalými partnery vašim oblíbeným rostlinám.

Vybrat si prémiový design květináčů tedy není už žádný problém. Navíc pořízení květináčů a misek Tirsa vám umožní vytvořit si dokonalé prostředí na zahradě nebo v interiéru. Pro více informací o Kave Home Tirsa se můžete podívat na web Velký Nábytek.

Zvolte si z našeho bohatého sortimentu a udělejte krok k tomu, aby každý den byl pestrý a plný radosti.

Květináč KAVE HOME Tirsa - zdroj www.velkynabytek.cz
Květináč KAVE HOME Tirsa - zdroj www.velkynabytek.cz
Miska KAVE HOME Tirsa - zdroj www.velkynabytek.cz