Stylové nástěnné hodiny Styler Glassclock Beach – 20 x 60 cm pro dokonalou atmosféru


Čas plyne jako voda

Tik-tak, tik-tak, tik-tak… Každý den ubíhá rychle jako stín. Čas plyne bez ustání a my si uvědomujeme, jak je důležitý. Stejně tak je důležité mít přehled o tom, kolik času tomu nebo tomu věnujeme, abychom byli produktivní. Nástěnné hodiny jsou tak v každém bytě či kanceláři nezbytností.

Originální a stylové

Samo vlastnit hodiny ale stačí? Co když ještě dokážou dodat vašemu interiéru tu správnou atmosféru? Ať už si chcete vytvořit pocit klidu u vody, uťapkaného pobřeží nebo prostě jen chcete mít hodiny, které se řadí mezi designové kousky, jsou nástěnné hodiny Styler Glassclock Beach ideálním řešením. Výborně zapadnou jak do bytu nebo domu, tak i do kanceláře.

Stylový design

Tyto hodiny se především pyšní originálním designem. Jejich tvar a skleněný povrch připomíná ledovec nebo zrcadlo hladiny moře. Pokud si oblíbíte takovéto prvky, které prostě poutají pozornost, tuto hodinu si zamilujete. Rozměrem 20 x 60 centimetrů se hodí do různých prostorů. Díky svému provedení se hodí jak na světlé stěny, tak na tmavší. Při dostatečném množství světla si užijete perfektní viditelnost.

Kvalitní provedení

Obavy z toho, že se sklo může snadno rozbít, mohou být zmírněny tím, že jsou hodiny vyrobeny z trvanlivého tvrzeného skla. Hodiny jsou také vybaveny kvalitní úpravou a tištěny jsou s vysokou přesností, aby byl obraz krásný a ostrý. Zdrojem energie pro ně je jedna AA baterie, která není součástí balení. Montáž také není obtížná, snadno se upevní pomocí držáků, které jsou součástí.

Závěr – čarokrásné hodiny pro pohodovou atmosféru

Nástěnné hodiny Styler Glassclock Beach jsou originální a stylový kousek, jenž si zamilují jak milovníci designu, tak kladoucí větší důraz na praktičnost a dojem. Svého majitele mohou potěšit i jako originální dárek. Rádi byste je měli i vy a chtěli byste také pár kousků do vašeho interiéru? Navštivte produktovou stránku na www.nabyteklevneji.cz a užijte si klidné vody.