Stříbrný kovový konferenční stolek Corrido 60×60 cm od Moebel Living

Designový konferenční stolek Corrido je specifický především svou strukturou. Díky svému designu se hodí zejména do moderních obývacích pokojů, kterým dodá originální a poutavý prvek.

Vzhled

Konferenční stolek Corrido od Moebel Living je vyroben z kovu a má stříbrnou barvu, což mu dodává moderní vzhled. Stolek má průměr 60 cm a výšku 60 cm. Jeho tvar a konstrukce jsou velmi zajímavé a nevídané. Stolek je otevřený a lze pozorovat jeho geometrickou konstrukci, která z něj dělá nejen praktický kus nábytku, ale také krásný dekorační prvek do vašeho interiéru.

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout a zakoupit tento krásný kovový konferenční stolek: https://www.bestnabytek.cz/produkt/moebel-living-stribrny-kovovy-konferencni-stolek-corrido-60m60-cm.

Péče o konferenční stolek

Stejně jako u všech kovových předmětů, může se na stolek Corrido usazovat prach a nečistoty. Proto doporučujeme použít měkkou prachovku bez brusných účinků na pravidelné utírání prachu. Při čištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a důkladně otřete dosucha.

Závěr

Stříbrný kovový konferenční stolek Corrido od Moebel Living je krásným a praktickým prvkem vašeho obývacího pokoje. Díky svému originálnímu designu bude stolek zaujímat pozornost vašich hostů a určitě by měl být nezbytnou součástí každé moderní domácnosti. Pokud vás tento kovový konferenční stolek zaujal, přejděte na https://www.bestnabytek.cz/produkt/moebel-living-stribrny-kovovy-konferencni-stolek-corrido-60m60-cm a zakupte si ho ještě dnes!

Stříbrný kovový konferenční stolek Corrido