Šedé látkové křeslo Ame Yens Ribo: Moderní a pohodlné sedátko pro váš interiér


Moderní a pohodlné křeslo pro váš interiér

Křeslo Ame Yens Ribo od značky Ame Yens

Křeslo Ame Yens Ribo od značky Ame Yens je pokladem moderního designu poctivě zachovávajícím styl z 60. let. Svůj vzhled vyzdvihuje neotřelým tvarem dřevěného rámu, který efektivně propojuje úhel sedáku a opěradla k zemi, což křeslu naděluje charakteristický sklon. A díky svojí univerzálnosti bude křeslo Ame Yens Ribo ozdobou jak moderních, tak retro interiérů, kde zpříjemní prostor svým nevšedním tvarováním a ideálními proporcemi.

Látkové křeslo vyrobeno z kvalitních materiálů

Teltovina křesla Ame Yens Ribo má hustou strukturu a vyniká svou odolností. Povrch má úpravu čistění „Easy clean“, která zajistí, že je látková část zcela voděodolná a odolná proti jakýmkoliv nečistotám, což zaručí snadnou údržbu a čistotu.

Pro perfektní dojem dodává vlastní „make-to-order“ výroba. V případě jakýchkoliv pochybností o produktu nebo kvalitě materiálů, je možné se vždy vrátit individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6, abychom splnili vaše očekávání.

Rozměry křesla Ame Yens Ribo

Rozměry tohoto designového křesla jsou 63x61x77 cm a jeho váha je 8 kg.

Látkové křeslo Ame Yens Ribo

Závěr

Křeslo Ame Yens Ribo je přesně tím, čím by mělo být. Je moderní, elegantní, přitahuje pozornost a hlavně je pohodlné. Ideální čas ho přidat do vašeho interiéru je právě teď. Své přednosti oceníte zejména při relaxaci nebo při čtení knihy. Ale neváhejte a vyzkoušejte sami.

Přejděte na naši stránku Nábyteklevněji.cz, abyste získali své nové oblíbené křeslo!