Sada 3 dřevěných bedýnek VINTAGE DIVERO – bílá


Trendové úložné bedny ve stylu VINTAGE

Imitující staré bedny na víno. Tyto vyřezávané dřevěné bedny jsou z Albacia Wood. K uložení nebo kreativní výzdobě, optimální ke stavbě regálů, nábytku nebo k dekoraci.

Ideálně vhodné k úschově Vašich „pokladů“, ale také k montáži na zeď, jako dekorativní regály na knihy. Postavte si Vaší vlastní komodu z bílých beden na víno a využívejte je např. jako noční stolek, regál na boty nebo dekorativní bednu. Každá bedna je unikát, čistá ruční práce, z tohoto důvodu může dojít k drobným výkyvům v rozměrech.

Technické rozměry:

  • rozměry cca: 44,5 x 28 cm / výška 19,5 cm
  • materiál: Albacia Wood

Obsah balení:

3 stejně velké bedny, již smontované.

Pokud hledáte originální nábytek nebo dekoraci pro svůj byt, sada 3 dřevěných bedýnek VINTAGE DIVERO je pro Vás tou správnou volbou. Díky svému stylu a materiálu, jsou tyto bedny velmi elegantní, ale zároveň i praktické. Můžete je využít na mnoho způsobů a přidají Vášmu domovu nezaměnitelný vintage šarm. A co je na tom nejlepší? Tyto bedny jsou již smontované, takže Vám odpadne práce s jejich sestavováním.

Pokud si přejete tuto skvělou sadu bedýnek zakoupit, navštivte prosím web www.crosta.cz

Bedny na víno

Dekorativní bedny na víno.

Tyto bedny jsou nejen skvělou nápaditostí na úschovu Vašich věcí, ale také jsou velmi originálním nábytkem. Pokud máte rádi věci, které nejsou hromadné a naopak jsou jedinečné, tato sada bedýnek Vám bude sedět jako ulitá. Díky svému jednoduchému, ale zároveň stylovému vzhledu je můžete použít k vytvoření regálu na knihy, policového systému či jako část interiéru v obývacím pokoji.

Bedny na zeď

Bělené bedny na zeď jako dekorativní regál.

Jedinečnost a originalita se stávají stále větším trendem v dnešní době. A právě tyto bedny na víno toho jsou dokonalým příkladem. Jsou velmi stylové a můžete je použít na různé účely. Lze je například umístit na stěnu a vytvořit si z nich dekorativní regál na knihy, nebo je využít jako noční stolk a mít tak své „poklady“ vždy po ruce.

Pokud se rozhodujete, jaký bytový doplněk si pořídit a zároveň hledáte něco originálního, sada 3 dřevěných bedýnek VINTAGE DIVERO je pro Vás tou správnou volbou.