Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení se sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017


Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení
se sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017

Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení se sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017

Rohová sedací souprava BENANO svou velikostí a designem se stane středem pozornosti v každém interiéru. Pokud hledáte pohodlný a stylový nábytek, pak jste na správném místě. Tato sedací souprava vás příjemně překvapí, jak pohodlný je pocit, když na něj usednete.

Sedací souprava BENANO nabízí dostatek místa pro celou rodinu, a to díky velkému rohovému uspořádání. Kromě velkého sedacího místa však nabízí i praktický úložný prostor. Ten bývá u sedacích souprav velmi důležitým prvkem, a tak je i u BENANO.

Rohová sedací souprava BENANO je vyrobena z kvalitních materiálů, a to jak zevnitř tak zvenku. Pružiny bonell a výplň z PUR pěny se starají o pohodlí a dlouhou životnost. Pokud hledáte nábytek, který bude vypadat jako nový i po letech, pak je BENANO tou správnou volbou.

Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení se sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017

Pohodlné spaní na BENANO

Sedací souprava BENANO v levém provedení s sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017 nejenže nabízí velké sedací plochy, ale také možnost rozložení pro příležitostné spaní. Tato funkce se hodí například v případě, kdy k vám na víkend přijedou hosté a potřebují se ubytovat.

Velkou výhodou BENANO je, že rozkládací mechanismus je velmi jednoduchý a rychlý. Během několika málo minut tak můžete vytvořit plnohodnotné lůžko, na kterém budou vaši hosté příjemně spát.

Sedací souprava BENANO je krásná a praktická

Rohová sedací souprava BENANO v levém provedení s sedadlem Soft 011 a opěrkou Soft 017 je nejen krásná, ale také praktická. Díky rohovému uspořádání se hodí pro prostorné obývací pokoje, a také pro ty menší. Úložný prostor vám umožní ukládat různé věci, a to vše pohodlně a bez zbytečného místa.

Sedací souprava BENANO se hodí pro všechny, kteří hledají kvalitní a pohodlný nábytek do svého bytu. U nás na nabytekhned.cz máte možnost si ji zakoupit v levém či pravém provedení a také v řadě různých barev a materiálů. Vyberte si tu svou a dopřejte si tu nejvyšší kvalitu.

Pro více informací o BENANO klikněte na tento odkaz