Nový designový Konferenční stolek Kwadro od HALMAR v dub sonoma


Příjemná atmosféra v interiéru

Obdélníkový konferenční stolek z kolekce Kwadro je vyroben v dekoru dub sonoma, který vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Tenhle konferenční stolek je to pravé řešení, pokud hledáte pro svůj byt nebo kancelář nový moderní kousek. Dub sonoma je dnes velmi žádaným dekorem a dokáže dodat místnosti útulnost a přirozenost.

Praktická polic

Konferenční stolek Kwadro není jen krásným designovým kouskem, ale působí také prakticky. Díky polici pod deskou stolu máte vždy při ruce doplňky, které potřebujete. Kávová a dekorační kniha, ovladače televize, dálkové ovládání klimatizace a podobně.

Jednoduchost designu

Kvůli svému minimalistickému designu zapadne tento stolek do všech interiérů. Vymyslete si svůj styl díky této universální designové kráse. Tento stolek bude perfektní pro vaši pracovnu, salon, ložnici, nebo i obývací pokoj.

Praktické rozměry

Stůl má šířku 110 cm, výšku 53 cm, hloubku 65 cm a váží 20,5 kg. Tyto rozměry tvoří ideální poměr a konstrukce stolu zajišťuje stabilitu.

Podívejte se také na další nábytek ze série Kwadro. Všichni, kteří se rozhodnou pro Kwadro design, získají perfektní koordinaci pro svůj domov.

Pokud byste rádi zakoupili tento konferenční stolek Kwadro, navštivte internetový obchod Velký nábytek.cz a neváhejte objednat!