Navoďte si pohodu s masážním křeslem Cantus v elegantní černé textilii

Masážní křeslo Cantus v černé textilii je skvělým pomocníkem pro každodenní relaxaci a odpočinek. Díky moderním technologiím se můžete těšit nejen na klasickou masáž, ale také na vyhřívání a programy, které dokážou odstranit stres a bolesti svalů. Pokud se chcete dovádět k úplné pohodě a relaxaci, masážní křeslo Cantus je právě pro vás!

Potah: vzhled kůže, černá

Textilní potah vypadá jako kůže. Přestože je vyroben z textilního materiálu, potah je velmi pohodlný a elegantní. Pokud hledáte moderní křeslo, které bude do vašeho interiéru zapadat a zároveň nabídne pohodlné posezení, Cantus bude tou správnou volbou.

6 programů, vyhřívání

Masážní křeslo Cantus nabízí celkem 6 programů masáží, které jsou optimalizovány pro různé druhy svalových problémů. Kromě toho vás vyhřívání v oblasti beder bude hřát a uvolňovat svaly a celkově zlepší vaše pohodlí. Masážní křeslo Cantus také pomocí 8 masážních válců masíruje celou délku páteře.

Cantus

8 masážních válců

V osvědčených masážních technikách se využívá rozmístění 8 masážních válců. Ty jsou umístěny tak, aby dokázaly efektivně stimulovat celou šířku svalů. Díky tomu máte jistotu, že se dokáže křeslo postarat o celou šíři vašich svalů. Masáž můžete navíc nastavit tak, aby se zaměřila pouze na určitou část vašeho těla a nechala ostatní v klidu.

Cantus

Závěr

Masážní křeslo Cantus je skvělou volbou pro časy, kdy si potřebujete odpočinout od každodenního stresu a namáhání svalů. Díky moderním technologiím, vyhřívání a programům se vám podaří navodit pocit, kterým se budete cítit opravdu uvolněni a oddychovat. Když k tomu přidáme moderní vzhled a elegantní design, máme naprosto bezkonkurenční pomocníka, na kterého si jistě rychle velmi zvyknete. Navštivte web Esrom a objednejte si svůj kousek už dnes!