Moderní vitrína Mindy MD03 v bílo-dubovém piškotovém provedení

Vyberte si dokonalou vitrínu pro svůj domov a nechte se unést moderním designem v kombinaci bílého a dubového piškotového odstínu. V dnešní době se stává nábytek součástí domova a vtiskuje mu zcela novou tvář. Proto neváhejte investovat do kvalitního a moderního nábytku, který bude nejen krásně vypadat, ale také Vám dlouho poslouží.

Vitrína Mindy MD03

Váš prostor může být nyní dokonale využitější a budit dojem lehkosti, přirozenosti a modernosti.

Tato vitrína Mindy MD03 byla navržena se snahou uspokojit potřeby těch, kteří hledají nábytek v moderním a elegantním stylu. Vitrína Mindy MD03 se hodí do každého interiéru a umí vytvořit dojem uklidňujícího místa, kde si zákazníci mohou užívat krásnou klidnou atmosféru.

Tento nábytek je vyroben z MDF desek o síle 16 mm, což zajišťuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Rozměry vitríny jsou 60x194x40 cm, tedy nabízí dostatek úložného prostoru. Vitrína je rozdělena do dvou prostorů, kde je horní prostor osazený skleněnými policemi s LED osvětlením. V dolní části naleznete dvě uzavřené skříňky s poličkami, kde lze uskladnit věci, které by nebyly vhodné do otevřeného prostoru. Výše uvedené vlastnosti ukazují univerzálnost a praktičnost této vitríny, jaké v této moderní době nedosáhne každý nábytek.

Demontáž a montáž vitríny

Odkaz na produkt na https://www.sidonia.cz/produkt/vitrina-mindy-md03-bila-dub-piskotovy

Tuto vitrínu Vám dodáme v demontovaném stavu. Balení obsahuje veškeré díly potřebné k montáži. V balení naleznete i ilustrovaný návod, díky kterému vizuálně a jednoduše pochopíte postup montáže. Jako nářadí budete potřebovat pouze šroubovák a nebo akumulátorovou vrtačku s nastavením nastavení kroutícího momentu. Celková montáž tak bude rychlá a jednoduchá.

Při výběru tohoto nábytku se nebojte investovat do kvalitního produktu, který bude Vašemu domovu sloužit mnoho let. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně této vitríny Mindy MD03, neváhejte nás kontaktovat

Moderní vitrína Mindy MD03 v bílo-dubovém piškotovém provedení

VÍCE NEŽ JEN NÁBYTEK. ŘEŠENÍ VAŠEHO DOMOVA

Jsme tady pro Vás, abychom Vám pomohli nejen s výběrem nábytku, ale také s řešením Vašeho domova jako celku. Naše firma nabízí celkové řešení interiéru a spojuje kvalitu, design a moderní prvky. Vybírejte z naší nabídky vždy s jistotou skvělého výsledku.

Moderní vitrína Mindy MD03 v bílo-dubovém piškotovém provedení

Vydání tisku: duben 2021