Moderní šatní skříň HALMAR Mobius 2D v kombinaci hickory dub/šedá

Kombinace moderního vzhledu a praktické stránky

Jste na lovu nového nábytku a zajímá vás moderní design? Těšíte se na fakt, že si budete moci vychutnávat krásnou šatní skříň, ale zároveň toužíte po praktickosti a eleganci? Pak jste na správném místě. Šatní skříň HALMAR Mobius 2D vám nabídne kombinaci všeho, co hledáte – praktickost, stylovost, prostor a kvalitu.

Proč je právě šatní skříň HALMAR Mobius 2D tou správnou volbou pro váš interiér? Z řady důvodů, které lze snadno zdůraznit. Jednou z nejdůležitějších charakteristik této skříně jsou její elegantní linie a štíhlé nožky, které dávají vyniknout celému kusu nábytku. Protože tato skříň není jen praktická, působí velmi moderně a může být použita do mnoha interiérů a místností.

Jaký úložný prostor nabízí šatní skříň HALMAR Mobius 2D? Tento kousek nábytku se profiluje velkým úložným prostorem a prostorným šuplíkem, kam můžete umístit spoustu věcí. Přístup k úložnému prostoru je usnadněn systémem push-click, kde nemusíte mít úchytky.

Šatní skříň je vyrobena z dýhované dřevotřísky v přírodním dekoru, zatímco čela dvířek jsou v odstínech šedé.

Jak se šatní skříň HALMAR Mobius 2D liší od ostatních konkurenčních modelů? Navíc jsou její hrany opatřeny metodou ABS, která přispívá k vyšší odolnosti a pevnosti. Skříň je také doplněna černými vysokými nožky, které nabízejí stabilitu a zajišťují, že nábytek bude vždy na svém místě.

Jaký je další větší klad této skříně? Její modulární nábytkový systém MOBIUS, který nab