Moderní koberec AKTUA Tea v bordó barvě s rozměrem 200×400 cm od Dywan Lusczow


Skvělý koberec s dostatečnou šířkou

Tento moderní koberec AKTUA Tea v bordó barvě s rozměrem 200×400 cm od Dywan Lusczow je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a kvalitní koberec do svého domova.

Jemné a malé puntíky nekazí dojem z celkového provedení. Tento koberec má skvělou tloušťku cca 10 mm a celkovou hmotnost přibližně 1,74 kg / m2. Materiál, z kterého je vyráběn, je kvalitní 100% polyamid​​​​​​, čímž se zaručuje jeho dlouhá životnost.

Jednoduchá údržba a vhodnost pro podlahové vytápění

Tento koberec lze snadno udržovat v čistotě. K čištění koberce stačí použít vysavač a lehce navlhčený hadřík. Kromě toho se tento koberec hodí i pro podlahové vytápění, takže nemusíte mít obavy, že by podlahové vytápění mohlo koberec poškodit.

Cena za metr

Cena je uvedena za 1m. Chcete-li zakoupit koberec s větším rozměrem, je nutné si zakoupit odpovídající počet metrů. Například, pokud si chcete zakoupit 3 metrový koberec, tak je nutné zakoupit 3 kusy. Dorazí vám tak 3 metrový koberec, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Pokud vás tento koberec zaujal a chtěli byste ho zakoupit, tak navštivte stránku https://www.skvelynabytek.cz. Na této stránce najdete více informací o tomto kvalitním a moderním koberci AKTUA Tea od Dywan Lusczow.

Moderní koberec AKTUA Tea v bordó barvě s rozměrem 200x400 cm od Dywan Lusczow