Linea Natura Odkládací stolek z bukového dřeva – stylová a užitečná volba pro váš interiér


S tímto odkládacím stolkem od značky LINEA NATURA vstoupí k Vám domů kousek nezaměnitelné přírodní elegance. Nábytek s rozměry cca 45 x 38 x 40 cm (Š x V x H) je vyroben z masivu jádrového buku. Díky olejovanému povrchu si dřevo ponechává svůj přírodní vzhled a prodyšnost.

Odkládací stolek z bukového dřeva: šikovný kus nábytku do předsíně, obývacího pokoje i pracovny

Tento odkládací stolek je nejen stylovým, ale také praktickým doplňkem do Vašeho interiéru. Jeho rozměry jsou dostatečně malé, čímž se hodí i do menších prostor. Je ideální jako kousek nábytku do předsíně, kde na něm můžete umístit klíče, telefon nebo poštu. Také do obývacího pokoje se bude skvěle hodit jako stolík pro čaj, knihy nebo malé předměty.

Díky svému robustnímu designu a pevnosti se hodí také do pracovny, kde může sloužit jako krátký pracovní stůl nebo jako odkládací plocha pro psací potřeby.

Dopřejte si to nejlepší z přírody!

Pojďme se podívat blíže na specifikace tohoto odkládacího stolku. Jak již bylo zmíněno dřevo, z něhož je tento nábytek vyroben, je masivní jádrový buk, který je olejovaný a klínově spojený. Olejovaný povrch dřevo chrání a dotváří jeho přírodní vzhled, prodyšnost a příjemný pocit při dotyku.

Odkládací stolek z bukového dřeva

Stůl je navíc součástí sady menších stolků, které lze vkládat do sebe a tím šetří místo. Tyto stolky jsou navrženy v podobném designu a materiálu jako hlavní stůl a vytvářejí tak harmonický celek.

LINEA NATURA – značka přírodního dřeva

Značka LINEA NATURA se specializuje na nábytek z přírodního dřeva. Jejich produkty jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů, které se vyznačují vysokou kvalitou, trvanlivostí a krásným designem.

Při výběru nábytku od této značky si můžete být jisti, že se rozhodujete pro kusy, které udrží svůj vzhled a kvalitu i po letech používání.

LINEA NATURA

Přemýšlíte, jaký nábytek by se hodil do Vašeho interiéru? Navštivte náš eshop a prohlédněte si širokou nabídku kvalitního, designového nábytku.