Jídelní stůl z akácie v barvě akácie o rozměrech 180/78/100 cm


O víceúčelovém nábytku

není jen naprosto funkčním a kvalitním kusem nábytku, ale také kus kvalitního umění. Ať už zařizujete nový byt nebo právě obnovujete stávající nábytek, tak tento stůl je skvělým řešením pro každého, kdo hledá víceúčelový a stylový nábytek do svého bytu. Stůl se hodí do každého interiéru.

O funkcích stolu

Tento stůl vyrobený z masivu akácie v barvě akácie má rozměry 180/78/100 cm a v moderním provedení. Stůl v sobě snoubí jak pevnost, tak krásu a bude se výborně kombinovat s jakoukoliv další dekorací, kterou jste si pro svůj byt zvolili. Tento stůl nabízí velkorysý prostor pro vaše jídlo i další aktivity, např. vytvoření dočasné pracovní plochy pro práci na notebooku, sezení s přáteli při deskových hrách a podobně.

O designu stolu

Stůl vypadá obdivuhodně díky pevnému a krásnému designu s protáhlými liniemi, které dělají stůl stylovým kouskem v každé místnosti. Stůl se hodí jak pro moderní interiéry, tak pro tradiční a klasické byty, kde si ho rozhodně zamilujete.

Jde o precizně a pečlivě zpracovaný produkt, který v sobě snoubí nejen estetickou, ale i funkční stránku nábytku.

O doplňcích a kombinacích

Stůl si krásně sedne s dalšími kusy nábytku. Doporučujeme například křesla v béžové barvě s masivním dreveným podnožím, které vytvoří výbornou kombinaci s tímto jídelním stolem. Můžete také přemýšlet o doplnění stolu křesly v černé barvě, což mu dodá strohý a moderní vzhled.

Nakupovat si můžete na našem webu brega.cz, kde naleznete bohatou nabídku kvalitního a moderního nábytku pro váš domov.

Shrnutí

Závěrem lze tedy konstatovat, že stůl nabízí nejen stylové a ucelené zpracování, ale i praktickou kvalitu a flexibilitu pro různorodé aktivity. Není divu, že patří mezi nejoblíbenější kusy nábytku v každém moderním bytě. To vše vám nabízí jídelní stůl z akácie v barvě akácie o rozměrech 180/78/100 cm.

jídelní stůl z akácie

V kuchyni by měl být hlavním bodem právě stůl a právě tento vám nabídne optimální prostor a stylový vzhled.

Různé barvy kvalitního nábytku mohou pomoci s přizpůsobením se danému interiéru.

Vysoce kvalitní materiály, z nichž je tento stůl vyráběn, zaručují jeho dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.