Hnědý psací stůl s výsuvnou deskou – stylový kousek od Zuiver Barbier

Hnědý psací stůl s výsuvnou deskou od nizozemské značky Zuiver Barbier je pravým opakem nudných kancelářských stolů. Jedná se o designový kousek, který překvapí svou praktickou výsuvnou deskou schovanou uvnitř konzolového stolu.

Originální designový kousek

Na první pohled klasický konzolový stůl, ale stačí zatáhnout za úchytku a praktická pracovní deska o velikosti 105,5 x 39,5 cm je na světě. Tento kousek je ideální pro menší prostor, ale zároveň je originálním designovým kouskem.

Vyrobena je z kvalitního masivního dřeva a disponuje dostatečným úložným prostorem, který umožňuje uschování věcí důležitých pro práci.

Perfektní do malých prostor

Jedná se o ideální stůl pro kompaktní byty a studia s omezeným prostorem. Oproti běžným stolům zabere tento kousek mnohem míň prostoru a přitom poskytuje praktické řešení pro práci.

Hnědý psací stůl s výsuvnou deskou se perfektně hodí pro moderní interiéry, kde si získá pozornost nejen svým praktickým využitím, ale také svým stylovým designem.

Koupit si jeden tento stůl? Snadné jako blesk

Pojďte si vyzkoušet praktickou výsuvnou deskou a eleganci designu v našich prodejnách nebo objednejte online na adresu https://www.crosta.cz/produkt/hnedy-psaci-stul-s-vysuvnou-deskou-zuiver-barbier. Tento stůl Vám dodáme v krátkém čase a bez jakýchkoliv problémů domů.

psací stůl s výsuvnou deskou