Deka AmeliaHome Shleepy – oranžová a velká: rozměry 130×180

Výjimečná, kouzelná a na dotek příjemná deka AmeliaHome z kolekce Shleepy je skvělým společníkem pro sychravé podzimní večery. Tato deka vás zahřeje i celou vaší rodinu a vnese do vášho domova teplo a pohodu. Je vyrobena z polyesteru a její barva je oranžová. Velikost deky AmeliaHome Shleepy činí 130×180 cm.

Společnost AmeliaHome vám přináší vynikající kvalitu

Společnost AmeliaHome si zakládá na kvalitě a bezpečnosti výrobků. Proto pro výrobu deky AmeliaHome Shleepy používá pouze materiály, které jsou zdravotně nezávadné. Deka AmeliaHome Shleepy se stane vašim nejlepším společníkem při čtení knih nebo sledování filmů.

Jak pečovat o deku AmeliaHome Shleepy?

Je potřebné dbát na to, aby byla deka AmeliaHome Shleepy praná při maximální teplotě 40 stupňů Celsia. Nedoporučujeme bělit, nečistit chemicky, žehlit ani sušit v bubnové sušičce. Pokud se budete řídit těmito doporučeními, deka AmeliaHome Shleepy bude sloužit vašemu pohodlí velmi dlouho.

Zapomenutý design se vrátil

Pokud hledáte design, který se nápadně podobá designu, který zapomenul podzim, nepochybujte o zakoupení deky AmeliaHome Shleepy. Tato deka je ideální pro osvěžení vašeho interiéru a v kombinaci s polštáři nasazenými na gauč bude vaše obývací pokojová souprava vypadat úžasně.

Jak objednat deku AmeliaHome Shleepy?

Pokud jste se rozhodli objednat deku AmeliaHome Shleepy, navštivte naši webovou stránku na adrese www.nabytekhned.cz. Tam se můžete podívat na další produkty ze série Shleepy a samozřejmě si zakoupit deku AmeliaHome Shleepy v barvě oranžové. Deka je balená se stuhou, takže ji lehce zabalíte a odvezete domů.

Certifikát Oeko-Tex

Deka AmeliaHome Shleepy obsahuje certifikát Oeko-Tex, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Tento certifikát zaručuje, že deka AmeliaHome Shleepy je bezpečná pro váš zdravotní stav.

Deka AmeliaHome Shleepy
Deka AmeliaHome Shleepy
Deka AmeliaHome Shleepy