Černý dřevěný věšák Hoorns – minimalistický kousek s maximálním účinkem

Designový věšák Podro vyrobený z borového dřeva disponuje osmi praktickými háčky a nabízí tak dostatek místa pro zavěšení oblečení. Tento věšák tak bude nejen skvělým pomocníkem, ale především stylovým doplňkem.

Jednoduchý nadčasový design a decentní barevný odstín zaručují, že věšák Podro elegantně zapadne do každého moderního interiéru.

Černý dřevěný věšák Hoorns

Minimalistický a praktický design pro každý interiér

Věšák Hoorns disponuje osmi háčky, na které můžete zavěsit nejen oblečení, ale i kabelky či klobouky. Díky tomu je ideální pro menší prostory, kde každý kousek musí plnit více funkcí.

Minimalistický design a neutrální barva umožňují snadné kombinování s dalšími prvky interiéru. Vyhovovat bude moderním i tradičním interiérům a zároveň dodá prostoru trochu elegance a stylu.

Detail háčků na věšáku Hoorns

Jak správně pečovat o dřevěný nábytek?

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Pokud budete dodržovat tato jednoduchá pravidla péče o nábytek, váš věšák Hoorns vám bude sloužit po mnoho let a dodá vašemu interiéru elegantní dotek.

Kliknutím sem si můžete zakoupit věšák Hoorns.