Bílý značkový zelený závěsný světelný systém WLL ANSHIN M se skleněním

Designové závěsné světlo WLL ANSHIN váš interiér zajímavě ozvláštní a dodá mu útulnou atmosféru. Jeho originálně tvarované stínidlo je vyrobeno ze zeleně zbarveného transparentního skla a je zavěšeno na plastovém kabelu. Světlo je dostupné ve dvou velikostech a také v kouřově šedém barevném provedení.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Designový závěsný světelný systém pro moderní interiéry

Světelný systém WLL ANSHIN M je vynikajícím doplňkem do moderního interiéru. Jeho elegantní a jednoduchý design zajistí, že bude ladit s jakýmkoliv stylem a barvou nábytku. Světlo je vybaveno zeleně zbarveným skleněným stínidlem, které poskytuje jemnou difuzi světla a působí velmi příjemně na oči.

Bílý značkový zelený závěsný světelný systém WLL ANSHIN M se skleněním

Dvě velikosti a kouřově šedé provedení

Světelný systém WLL ANSHIN M je k dispozici ve dvou velikostech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá velikosti místnosti. Pokud preferujete tmavší odstíny nábytku, máme pro vás i kouřově šedé provedení.

 v kouřově šedém provedení

Závěr:

Pokud hledáte originální a jedinečný světelný systém, který dodá vašemu interiéru útulnou atmosféru a umocní jeho moderní vzhled, není co řešit. Světelný systém WLL ANSHIN M se skleněním je tím pravým řešením. Objednejte si ho ještě dnes a těšte se na příjemné chvíle strávené v krásně osvětleném interiéru.

Objednejte si svůj WLL ANSHIN M se skleněním hned teď!