Asymetrická vana Kaldewei Mini – ideální řešení pro malá koupelna


Asymetrická vana Kaldewei Mini – ideální řešení pro malou koupelnu

Úvod

Asymetrická vana Kaldewei Mini se stává stále oblíbenější volbou pro majitele malých koupelen. Její pravá orientace a kompaktní rozměry umožňují využití každého centimetru prostoru a zároveň nabízí dostatek pohodlí při koupání.

Vlastnosti

Smaltovaná ocel

Asymetrická vana Kaldewei Mini je vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli. Tento materiál je velmi odolný a zároveň snadno se udržuje, což z ní dělá ideální volbu pro každodenní použití.

Perl-Effekt

Povrchová úprava Perl-Effekt zajišťuje, že voda se snadno odvádí do odpadu a s sebou odnáší veškeré nečistoty i vápenaté částice. To znamená, že vaše vana bude vždy čistá a hygienická.

Kaldewei Celoplošný Antislip

Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany, aniž byste se museli obávat, že se uklouznete. To je obzvláště důležité pro rodiny s malými dětmi nebo pro starší osoby.

Bez madla, nožiček a podhlavníku

Výhodou balení bez madla, nožiček a podhlavníku je, že si můžete zvolit ty nejlepší prvky pro váš osobní styl a potřeby. Pokud například preferujete volné okraje vany bez podhlavníku, toto balení vám tuto možnost poskytuje.

Závěr

Pokud hledáte ideální řešení pro malou koupelnu, Asymetrická vana Kaldewei Mini je to pravé pro vás. Její vysoce kvalitní materiál, vlastnosti jako Perl-Effekt a Kaldewei Celoplošný Antislip a možnost volby osobních doplňků z ní činí skvělou volbu pro každého.

Asymetrická vana Kaldewei Mini

Pro více informací a koupě Asymetrické vany Kaldewei Mini, navštivte stránky Nábytek Přehledně.