Affekdesign Talíř SHIVONNE 23 cm – Černá elegance na vašem stole

Moderní, jedinečný co do tvaru i textury, to je SHIVONNE talíř o průměru 23 cm. K němu si ze stejné kolekce můžete pořídit ještě hrneček nebo misku a vytvořit si například snídaňovou sadu, kterou si neuděláte ostudu ani v případě návštěvy, anebo jestliže se rozhodnete jí někomu blízkému věnovat jako dárek. Na výběr budete mít z barev béžové, šedé a černé, přičemž záleží jen na vás, jakou variabilitu si dopřejete, protože nejste omezeni pořizovat si jen jednu barvu, ale můžete komponenty snadno kombinovat.

Výjimečnost spočívá v designu

Výjimečnost se pak skrývá v designu, protože jde o kombinaci matu z venčí a lesku uvnitř. Pro toto provedení byla zvolena černá barva, která dodává talíři elegantní a sofistikovaný vzhled. Jistě se bude skvěle hodit na váš stůl při slavnostnějších příležitostech, kdy budete chtít ukázat své vkusové zápasy.

Talíř SHIVONNE

Specifikace produktu:

  • Elegantní vzhled: Talíř SHIVONNE s kombinací matu z venčí a lesku uvnitř, černé barvy
  • Dostupné v několika barvách: Kromě černé můžete vybírat také z béžové a šedé barvy
  • Možnost vytvářet kolekce a barevné kombinace: Kombinujte s dalšími kousky ze stejné kolekce a vytvořte si osobitou sadu nádobí
  • Možno mýt v myčce nádobí a použít v mikrovlnné troubě: Snadná údržba a praktické využití

Dopřejte si něco krásného, co se vám může nejen líbit, ale také vám bez potíží dodá užitnou hodnotu a doplní váš interiér. Pokud vás zaujal Affekdesign Talíř SHIVONNE 23 cm – Černá, neváhejte a pořiďte si ho hned teď na www.maliboo.cz.